GEREDE TİCARET VE SANAYİ ODASI MESLEK KOMİTESİ VE MECLİS ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ

YAPILDI.

          SUKUNET İÇERİSİNDE GEÇEN SEÇİMLERDE BEYAZ VE MAVİ LİSTE OLARAK SANDIĞA

GİDEN GRUBLARDA MUSTAFA ALLAR’IN EKİBİ BEYAZ GRUB 8 MESLEK GRUBUNUDA ÖNDE TAMAMLADI.

          280 OY KULLANILAN SEÇİMLERDE 4 OY GEÇERSİZ SAYILDI.SEÇİMLER SONRASI YENİ KOMİTELER AŞAĞIDAKİ GİBİ OLUŞURKEN;

           SEÇİLEN MECLİS ÜYELERİ 23 MAYIS 2013 PERŞEMBE GÜNÜ YÖNETİM KURULU BAŞKANI,YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ İLÇE SEÇİM KURULU GÖZETİMİNDE BELİRLENECEK.16 MAYIS  2013.

 

GEREDE TİCARET VE SANAYİ ODASI MESLEK KOMİTESİ VE MECLİS ÜYELĞİ  ASİL VE YEDEK

KAZANANLAR LİSTESİ

1.MESLEK GRUBU

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:     OY SAYISI

( MECLİS ASİL ÜYESİ )                                              OY SAYISI

Ahmet Güzelce(Özbaşak Ekmek)                                19

Ahmet Güzelce(Özbaşak Ekmek)                                            19

Tahsin Özdoğan (Özdoğan Gıda Kuruyemiş)              19

Tahsin Özdoğan (Özdoğan Gıda Kuruyemiş)                          19

Bilen Gıda Maddeleri ve Şeker Mamülleri İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                              19

( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

Has-Ek Et ve Et Ürünleri Sanayi Ticaret Limited
Şirketi                                                                           19

Bilen Gıda Maddeleri ve Şeker Mamülleri İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                                              19

Muhittin ÖZMEN (Gimpaş Toptan Gıda)                      19

Has-Ek Et ve Et Ürünleri Sanayi Ticaret Limited
Şirketi                                                                                      19

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

 

Gülçi Çikolata Şekerleme Unlu Mamülleri Pastacılık İmalat Sanayi Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi     18

 

Bereket Helva Deri Gıda Ürünleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi                                       19

 

Erkan Akıskalıoğlu (Doğanay ekmek)                          19

 

Kardeşler Unlu Mamüller Besicilik Gıda Üretim Pazarlama ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

 

Serkan Gülerer (Güleryüz Market)                               19

 

 

 

      2. MESLEK GRUBU

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

( MECLİS ASİL ÜYESİ )

Çelik Ticaret Elektrikli Ev Aletleri Pazarlama Limited Şirketi                                                                           18

Çelik Ticaret Elektrikli Ev Aletleri Pazarlama Limited Şirketi   18

Çobanoğlu Dayanıklı Tüketim Malları ve Meşrubat Ticareti Limited Şirketi                                                 18

Çobanoğlu Dayanıklı Tüketim Malları ve Meşrubat Ticareti Limited Şirketi                                                                          18

Olgaç Elektrikli Ev Aletleri Petrol Deri ve Deri Ürünleri Hayv.Nak.San.Tic.Ltd.Şti.                                           18

( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

Apaydın Kardeşler Mobilya Turizm İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi       18

Apaydın Kardeşler Mobilya Turizm İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                18

Feridun Salim Şekerci(Köroğlu Kolonyaları)               18

Olgaç Elektrikli Ev Aletleri Petrol Deri ve Deri Ürünleri Hayv.Nak.San.Tic.Ltd.Şti.                                                      18

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

 

Şafak Gıda Mad.Der.Nak.Day.Tük Mal.Tuh.Züc.Hed.Eşya Tem.Mad. ve Mal.San.ve Tic.Limited Şti.                   18   

 

Hüseyin YOLDAŞ(Karadeniz AmbalaJ ve Deri Ürünleri)18

 

Kazım ÜNLÜOL (Aktif Bilgisayar)                                   18

 

Tevfik Çevren (Çevren Mobilya)                                     18                                   

 

Ercan Aykut (Aykutlar İletişim)                                        18

 

 

   

          3. MESLEK GRUBU

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

( MECLİS ASİL ÜYESİ )

Arba Kimya Deri İmalat Sanayi Nakliye ve Eğitim Hizmetleri Turizm Ticaret Limited Şirketi                       29

Arba Kimya Deri İmalat Sanayi Nakliye ve Eğitim Hizmetleri Turizm Ticaret Limited Şirketi                                                   29

Artaç Kimyevi Madde Deri İmalat İthalat İhracat Komisyon Pazarlama San.ve Tic.Ltd.Şti.                                       29

Artaç Kimyevi Madde Deri İmalat İthalat İhracat Komisyon Pazarlama San.ve Tic.Ltd.Şti.                                                  29

Seyit Ali Key (Key Chem)                                              29

( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

Ayeroğlu İnşaat ve Zahire Sanayi Ticaret Limited  Şti   36         

Seyit Ali Key (Key Chem)                                                        29

Atlas Grup Deri Kimya Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi                                                                             29

Atlas Grup Deri Kimya Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şti    29

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

 

Or-Kim Deri Kimyevi Madde Otomotiv Nakliye İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi                            29

 

Arkutlar Deri Makına Yedek Parça Kimyevi Madde Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi                29

 

Er-iş Sıhhi Tesisat Ticaret Limited Şirketi                     29

 

Topçuoğlu Mermercilik Madencilik Dericilik Nakiye İnşaat Tahhüt ve İmalat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi                                                                           29

 

Sami Danışman(Danışman Demir Ticareti)                 29

 

 

          4. MESLEK GRUBU

     

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

( MECLİS ASİL ÜYESİ )

Paysa Dericilik Tekstil Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi                                                   68

Paysa Dericilik Tekstil Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi                                                                         68

Birlik Deri İmalat İthalat İhracat Komisyon Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                  68

Birlik Deri İmalat İthalat İhracat Komisyon Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                                             68

İnan Dericilik Kuyumculuk Petrol Turizm Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                              68

Reiss Deri Tekstil İnşaat Makına ve Teçhizat İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                          68

Mega Grup Deri Kimyevi Madde İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi                                                  68

( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

Reiss Deri Tekstil İnşaat Makına ve Teçhizat İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi   68

İnan Dericilik Kuyumculuk Petrol Turizm Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                                            68

Lutfullah Yıldız (Save Deri)                                         68

Mega Grup Deri Kimyevi Madde İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi                                                                        68

Sedat Zengin                                                               68

Lutfullah Yıldız (Save Deri)                                                    68

 

 

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

 

Elven Çelik (Çelik Deri)                                               68

 

İhsan Yıldız(Yıldız Deri)                                              68

 

Reto Deri ve Deri Ürünleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi                                                                          68

 

Erdoğan Kardeşler Tekstil ve Giyim Sanayi Ticaret Limited Şirketi                                                             68

 

Gerdersan Grup Dericilik Kimyevi Madde İnşaat.Nakliye Petrol Maden Turizm Tekstil Gıda Sanayi ve Tic.A.Ş.68        

 

Fazlıoğlu Deri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi         68

 

Cevahir Deri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi           68

 

          5. MESLEK GRUBU

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

( MECLİS ASİL ÜYESİ )

İbrahim Sadi Özalp(Özalp Mühendislik)                       35

İbrahim Sadi Özalp(Özalp Mühendislik)                                   35

Zemintaş Zeftçioğlu Mühendislik Taahhüt İmalat ve Ticaret Limited Şirketi                                                   35

Zemintaş Zeftçioğlu Mühendislik Taahhüt İmalat ve Ticaret Limited Şirketi                                                                          35

Geryap Mimarlık Mühendislik Müteaahhitlik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi              35

( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

Disa Pen Plastik Ağaç Doğrama Mobilya Dekarasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şti.                                       35

Bayer Emlak Gıda İnşaat Nakliyat Turizm Otomotiv Deri Hayvan Kargo Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi 35          

Bayer Emlak Gıda İnşaat Nakliyat Turizm Otomotiv Deri Hayvan Kargo Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                                               37

Geryap Mimarlık Mühendislik Müteaahhitlik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                             35

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

 

Danışman Mühendislik Müteahhitlik İnşaat Malzemeleri Taahhüt İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi  35

 

Oğur Harfiyat Nakliyat İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                                               35

 

Veli Koçak (Koçak İnşaat)                                            35

 

Tobo Yapı İnşaat Mühendislik Emlak Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                                   35

 

Durmuş Erdoğan(Erol İnşaat)                                       35 

 

 

          6. MESLEK GRUBU

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

( MECLİS ASİL ÜYESİ )

Allar Nakliyat Deri İnşaat Otomotiv Akaryakıt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Gerede Şubesi         22

Allar Nakliyat Deri İnşaat Otomotiv Akaryakıt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Gerede Şubesi                                   22

İtimat Nakliye İnşaat Otomotiv Dericilik Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                  22

İtimat Nakliye İnşaat Otomotiv Dericilik Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                                            22

Demirtaş Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi   22

( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

Sezai Otomotiv Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şti 22

Demirtaş Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi            22

Turan Petrol Ürünleri Ticaret ve Pazarlama Ltd.şti.      25

Sezai Otomotiv Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi   22

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

 

Kemalettin Ceylan (Hocaoğlu Ticaret)                          22

 

Servet Öztürk (MSH Oto Market)                                 22

 

Atilla Üstündağ(Üstündağ Otomotiv)                            22

 

İbrahim Acar (Acar Oto Yedek Parça)                          25

 

İbrahim Boztoprak (Pınar Otomotiv)                             25

 

 

      

 

7. MESLEK GRUBU

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

( MECLİS ASİL ÜYESİ )

Yüksel Nakliyat Otomotiv Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                                               23

Yüksel Nakliyat Otomotiv Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                                                                      23

Gökdaş Nakliye Temizlik Güven. Orman Gıda ve Deri Ürünleri İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi         23

Gökdaş Nakliye Temizlik Güven. Orman Gıda ve Deri Ürünleri İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                 23

Geredeliler Turizm Seyahat Oto Nak.İnş.Petrol Deric.İmalat San.ve Tic.Ltd.Şti.                                   27

( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

Gerede-Bolu Turizm Seyahat Akaryakıt Madencilik Temizlik İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti.                        23

Kadir Afşar (Afşar Nakliyat Hafriyat Taahhüt Ticaret)            23

Kadir Afşar (Afşar Nakliyat Hafriyat Taahhüt Ticaret) 23

Gerede-Bolu Turizm Seyahat Akaryakıt Madencilik Temizlik İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti.                                                 23

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

 

Öz Mert Oto Kurtarma Nakliye Turizm ve Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi                                            23

 

Uzman Turizm Otomotiv Nakliyat İnşaat Deri Hayvan Maden Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                    23

 

Birlik Oto Kurtarma Nakliye Turizm ve Taahhüt Tic.ve San. Limited Şirketi                                                    23

 

Servet-Al Nakliyat Turizm Petrol Ürünleri Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                 27

 

Öz Gerede Seyahat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                                                        27

 

 

         8. MESLEK GRUBU

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

( MECLİS ASİL ÜYESİ )

Erol Saraç                                                                     28

Erol Saraç                                                                            28

Menzil Kuyumculuk İnşaat Mobilya Hayvancılık Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                      28

Menzil Kuyumculuk İnşaat Mobilya Hayvancılık Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi                                         28

Rıfat Eser(Eser Sigorta Aracılık Hizmetleri)                 32

( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

Saim ÇONKARLI(Sedef Pastanesi)                             28

Saim ÇONKARLI(Sedef Pastanesi)                                    28

Keçecioğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi  32

Rıfat Eser(Eser Sigorta Aracılık Hizmetleri)                        28

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

 

Esentepe Grup Spor Kompleksi İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi                           28

 

CMR Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi      28

 

Hilmi Akbaşoğlu (El-Nur 2001 Sigorta Aracılık Hiz.)    28

 

Ramazan Biçer (Kebap Bank ve Taahhüt)                  32

 

Kardelen Eğitim Basın Yayın Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi                                                  28

 

 

 

 

Yenicami işmerkezi Kat: 2   14900  GEREDE/BOLU
Tel: (0374) 311 67 11   Faks: 311 72 18