İletişim Hattı +90 (374) 311 67 11
Haberler

Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi

  • 23.06.2022
  • geredetso2
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversite (TOBB ETÜ) işbirliğinde,2011 yılından bu yana Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketlerini belirlemek üzere,"TOBB Türkiye 100" programı düzenlenmektedir.

Türkiye 100 ile Türkiye'nin hızlı büyüyen şirketlerini başarılarına küresel ölçekte dikkat çekerek küresel bağlantılarını kuvvetlendirmek başarı hikayelerinin ulusal ve uluslararası yazılı ve görsel basında yer almasını sağlayarak doğru iş ortaklarına,yeni müşterilere ve yatırımcılara erişimlerini kolaylaştırmak hedeflenmektedir.

Türkiye 100 programında dereceye giren şirketler tamamen objektif kriterlere dayanılarak tespit edilmektedir.Satış gelirleri artış hızının temel performans kriterleri olduğu değerlendirmelerde,en yüksek satış giderleri artış hızını yakalayan şirket birinciliğini almaktadır.

Türk özel sektörünün dünyayla olan bağlantılarının kuvvetlendirilmesine imkan sağlayacak olan TOBB Türkiye 100'e başvuru şartları yer almaktadır.Başvurularin en geç

🗓️ 30 Temmuz 2022 tarihine kadar

http://turkiye100.tobb.org.tr/adresi üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi